В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0


Схожі товари

Напилок квадратний Intertool 200мм (HT-3714)
Напилок квадратний Intertool 200мм (HT-3714)
Характеристики Відгуки
Немає в наявності
Повідомити про наявність

Напилок квадратний Intertool 200мм (HT-3714)

Напилок квадратний Intertool 200мм (HT-3714)
Код товару: 110209
Код товару: 110209
Напилок квадратний Intertool 200мм (HT-3714)
робоча частина напилка: довжина 185 мм, ширина 7 мм, товщина 6 мм
Цена: 99 грн/шт. Нет в наличии
Немає в наявності
Повідомити про наявність

Всі характеристики
Швидка доставка
Нова пошта
Meest Express
Укрпошта
Delivery
Кур'єрська доставка по Києву та області
Самовивіз
Способи оплати
Оплата при отриманні
Оплата готівкою (при самовивозі)
Оплата карткою на сайті
Оплата на розрахунковий рахунок
Оплата частинами Оплата частинами - 0Оплата частинами - 1Оплата частинами - 2
Характеристики
Відгуки
Бренд: Intertool
Вид: Напилок
Матеріал ручки: Пластик із прогумованою вставкою
Призначення: Метал
Форма перетину: Квадратна
Довжина, мм: 200
Кількість, шт: 1
Особливості: робоча частина напилка: довжина 185 мм, ширина 7 мм, товщина 6 мм
Штрихкод: 4820820371403
Артикул виробника: HT-3714

Питання, що часто виникають про Напилок квадратний Intertool 200мм (HT-3714):

  • ❓ Яка ціна товару Напилок квадратний Intertool 200мм (HT-3714)?
  • Ціна товару Напилок квадратний Intertool 200мм (HT-3714) – 99 грн..
  • ❓ Які є варіанти доставки товару Напилок квадратний Intertool 200мм (HT-3714)?
  • Доставка поштовими перевізниками – по Україні; доставка нашою кур’єрською службою – по Києву. Ви також можете забрати товар самовивозом у містах Київ та Ірпінь.
  • ❓ Які є способи оплати товару Напилок квадратний Intertool 200мм (HT-3714)?
  • Цей товар можливо сплатити при отриманні; по повній або частковій передоплаті на розрахунковий рахунок; при оформленні замовлення на сайті можлива оплата через Приват24 або LiqPay.
  • ❓ Чи є можливість повернути або обміняти товар Напилок квадратний Intertool 200мм (HT-3714)?
  • У випадку, якщо товар не підійде вам за будь-якими характеристиками – згідно законодавства, ви можете повернути його протягом 14 днів. Обміну та поверненню підлягають товари, які: не мають механічних пошкоджень; не мають слідів неправильного монтажу чи експлуатації; мають дійсний гарантійний термін з продажу. Також врахуйте, що: поверненню та обміну не підлягають такі товарні групи: білизна (у тому числі постільна); зубні щітки (зокрема електричні); апарати для гоління (зокрема електричні); товари для новонароджених (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо).
  • ❓ Чи можливо купити товар Напилок квадратний Intertool 200мм (HT-3714) в кредит або розстрочку?
  • В нашому магазині є можливість купівлі з оплатою частинами в банках "ПриватБанк, 3 місяця"; "Монобанк, 3 місяця"; Для товару Напилок квадратний Intertool 200мм (HT-3714) є можливість оформлення кредиту у банках "OTP банк, 10 місяців"; "Сенс Банк, 24 місяця";