В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
✕
0
0 грн. 0


Схожі товари

Молочник Ardesto 200мл (AR2620C)
Молочник Ardesto 200мл (AR2620C)
Характеристики Відгуки
Немає в наявності
Повідомити про наявність

Молочник Ardesto 200мл (AR2620C)

Молочник Ardesto 200мл (AR2620C)
Код товару: 274824
Код товару: 274824
Молочник Ardesto 200мл (AR2620C)
Нет в наличии
Цена: 268 грн/шт. Нет в наличии
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Всі характеристики
Швидка доставка
Нова пошта
Meest Express
Укрпошта
Delivery
Кур'єрська доставка по Києву та області
Самовивіз
Способи оплати
Оплата при отриманні
Оплата готівкою (при самовивозі)
Оплата карткою на сайті
Оплата на розрахунковий рахунок
Оплата частинами Оплата частинами - 0Оплата частинами - 1Оплата частинами - 2
Характеристики
Відгуки
Бренд: Ardesto
Матеріал: Боросилікатне скло
Тип малюнка: Без малюнку
Колір: Прозорий
Об'єм, мл: 200
Можливість використання в посудомийній машині: Так
Країна бренду: Китай
Артикул виробника: AR2620C


Хіти продажів

Питання, що часто виникають про Молочник Ardesto 200мл (AR2620C):

  • ❓ Яка ціна товару Молочник Ardesto 200мл (AR2620C)?
  • Ціна товару Молочник Ardesto 200мл (AR2620C) – 268 грн..
  • ❓ Які є варіанти доставки товару Молочник Ardesto 200мл (AR2620C)?
  • Доставка поштовими перевізниками – по Україні; доставка нашою кур’єрською службою – по Києву. Ви також можете забрати товар самовивозом у містах Київ та Ірпінь.
  • ❓ Які є способи оплати товару Молочник Ardesto 200мл (AR2620C)?
  • Цей товар можливо сплатити при отриманні; по повній або частковій передоплаті на розрахунковий рахунок; при оформленні замовлення на сайті можлива оплата через Приват24 або LiqPay.
  • ❓ Чи є можливість повернути або обміняти товар Молочник Ardesto 200мл (AR2620C)?
  • У випадку, якщо товар не підійде вам за будь-якими характеристиками – згідно законодавства, ви можете повернути його протягом 14 днів. Обміну та поверненню підлягають товари, які: не мають механічних пошкоджень; не мають слідів неправильного монтажу чи експлуатації; мають дійсний гарантійний термін з продажу. Також врахуйте, що: поверненню та обміну не підлягають такі товарні групи: білизна (у тому числі постільна); зубні щітки (зокрема електричні); апарати для гоління (зокрема електричні); товари для новонароджених (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо).
  • ❓ Чи можливо купити товар Молочник Ardesto 200мл (AR2620C) в кредит або розстрочку?
  • В нашому магазині є можливість купівлі з оплатою частинами в банках "ПриватБанк, 3 місяця"; "Монобанк, 3 місяця"; Для товару Молочник Ardesto 200мл (AR2620C) є можливість оформлення кредиту у банках "OTP банк, 10 місяців"; "Сенс Банк, 24 місяця";