В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Маслянка Maestro Троянда (20050-45)
Маслянка Maestro Троянда (20050-45)
Характеристики Відгуки
327 грн/шт.
Ціна вказана з ПДВ
Купити Купити в 1 клік

Маслянка Maestro Троянда (20050-45)

Маслянка Maestro Троянда (20050-45)
Код товару: 212985
Код товару: 212985
Маслянка Maestro Троянда (20050-45)
Товар актуален.
Цена: 327 грн/шт. В наличии
327 грн/шт.
Ціна вказана з ПДВ
Купити
Купити в 1 клік
Купити в кредит
У зв'язку з високим завантаженням Call-центру просимо оформляти замовлення через корзину. Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення.

Всі характеристики
Швидка доставка
Нова пошта
Meest Express
Укрпошта
Delivery
Кур'єрська доставка по Києву та області
Самовивіз
Способи оплати
Оплата при отриманні
Оплата готівкою (при самовивозі)
Оплата карткою на сайті
Оплата на розрахунковий рахунок
Оплата частинами Оплата частинами - 0Оплата частинами - 1Оплата частинами - 2
Характеристики
Відгуки
Бренд: Maestro
Матеріал: Кераміка
Матеріал кришки: Кераміка
Розмір, см: 18,5x13x8
Форма: Прямокутна
Колір: Білий; Різнобарвний
Декорації: З малюнком
Серія: Троянда
Можливість використання в посудомийній машині: Так
Комплектація: Основа, кришка з ручкою
Країна бренду: Україна
Артикул виробника: MR-20050-45


Схожі товари


Хіти продажів

Питання, що часто виникають про Маслянка Maestro Троянда (20050-45):

  • ❓ Яка ціна товару Маслянка Maestro Троянда (20050-45)?
  • Ціна товару Маслянка Maestro Троянда (20050-45) – 327 грн..
  • ❓ Які є варіанти доставки товару Маслянка Maestro Троянда (20050-45)?
  • Доставка поштовими перевізниками – по Україні; доставка нашою кур’єрською службою – по Києву. Ви також можете забрати товар самовивозом у містах Київ та Ірпінь.
  • ❓ Які є способи оплати товару Маслянка Maestro Троянда (20050-45)?
  • Цей товар можливо сплатити при отриманні; по повній або частковій передоплаті на розрахунковий рахунок; при оформленні замовлення на сайті можлива оплата через Приват24 або LiqPay.
  • ❓ Чи є можливість повернути або обміняти товар Маслянка Maestro Троянда (20050-45)?
  • У випадку, якщо товар не підійде вам за будь-якими характеристиками – згідно законодавства, ви можете повернути його протягом 14 днів. Обміну та поверненню підлягають товари, які: не мають механічних пошкоджень; не мають слідів неправильного монтажу чи експлуатації; мають дійсний гарантійний термін з продажу. Також врахуйте, що: поверненню та обміну не підлягають такі товарні групи: білизна (у тому числі постільна); зубні щітки (зокрема електричні); апарати для гоління (зокрема електричні); товари для новонароджених (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо).
  • ❓ Чи можливо купити товар Маслянка Maestro Троянда (20050-45) в кредит або розстрочку?
  • В нашому магазині є можливість купівлі з оплатою частинами в банках "А-банк, 3 місяця"; "ПриватБанк, 3 місяця"; "Монобанк, 3 місяця"; Для товару Маслянка Maestro Троянда (20050-45) є можливість оформлення кредиту у банках "OTP банк, 10 місяців"; "Сенс Банк, 24 місяця";