Краскопульт електричний MPT MESG5005
Характеристики та опис Відгуки
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Код товару: 89996
Код товару: 89996
Нет в наличии
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Всі характеристики
Швидка доставка
Нова пошта
Meest Express
Укрпошта
Delivery
Кур'єрська доставка по Києву та області
Самовивіз
Способи оплати
Оплата при отриманні
Оплата готівкою (при самовивозі)
Оплата карткою на сайті
Оплата на розрахунковий рахунок
Оплата частинами Оплата частинами - 0Оплата частинами - 1Оплата частинами - 2
Характеристики та опис
Відгуки
Бренд: MPT
Живлення: Мережа
Потужність, Вт: 500
Спосіб роботи: Повітряний
Об'єм бака, л: 0,8
Продуктивність, л/хв: 0,85
Довжина кабелю, м: 1,8
Комплектація: Фарбопульт електричний, інструкція користувача.
Упаковка: Картонна коробка
Країна бренду: Китай
Країна виробництва: Китай
Артикул виробника: MESG5005
Джерелом живлення служить мережа напругою 220 В, з частотою струму 50 Гц. З основних технічних параметрів необхідно відзначити наступні:
  • діаметр сопла регулюється від 1,8 до 2,6 мм;