В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0


Схожі товари

Катушка для тримера ECHO Z5 M10xP1.25 LH (X047000332)
Катушка для тримера ECHO Z5 M10xP1.25 LH (X047000332)
Характеристики Відгуки
Немає в наявності
Повідомити про наявність

Катушка для тримера ECHO Z5 M10xP1.25 LH (X047000332)

Катушка для тримера ECHO Z5 M10xP1.25 LH (X047000332)
Код товару: 139941
Код товару: 139941
Катушка для тримера ECHO Z5 M10xP1.25 LH (X047000332)
Досягнення максимальної продуктивності при стрижці трави можливе за допомогою головки тримера ТАР & GO. Гайка: М10х1.25 ліва.
Цена: 1 400 грн/шт. Нет в наличии
Немає в наявності
Повідомити про наявність

Всі характеристики
Швидка доставка
Нова пошта
Meest Express
Укрпошта
Delivery
Кур'єрська доставка по Києву та області
Самовивіз
Способи оплати
Оплата при отриманні
Оплата готівкою (при самовивозі)
Оплата карткою на сайті
Оплата на розрахунковий рахунок
Оплата частинами Оплата частинами - 0Оплата частинами - 1Оплата частинами - 2
Характеристики
Відгуки
Бренд: ECHO
Вид: Котушка
Призначення: Для газонів
Діаметр волосіні, мм: 3
Автоматичне регулювання довжини волосіні: Ні
Довжина волосіні, м: 5
Особливості: Досягнення максимальної продуктивності при стрижці трави можливе за допомогою головки тримера ТАР & GO. Гайка: М10х1.25 ліва.
Країна бренду: Японія
Артикул виробника: 78776


Хіти продажів

Питання, що часто виникають про Катушка для тримера ECHO Z5 M10xP1.25 LH (X047000332):

  • ❓ Яка ціна товару Катушка для тримера ECHO Z5 M10xP1.25 LH (X047000332)?
  • Ціна товару Катушка для тримера ECHO Z5 M10xP1.25 LH (X047000332) – 1 400 грн..
  • ❓ Які є варіанти доставки товару Катушка для тримера ECHO Z5 M10xP1.25 LH (X047000332)?
  • Доставка поштовими перевізниками – по Україні; доставка нашою кур’єрською службою – по Києву. Ви також можете забрати товар самовивозом у містах Київ та Ірпінь.
  • ❓ Які є способи оплати товару Катушка для тримера ECHO Z5 M10xP1.25 LH (X047000332)?
  • Цей товар можливо сплатити при отриманні; по повній або частковій передоплаті на розрахунковий рахунок; при оформленні замовлення на сайті можлива оплата через Приват24 або LiqPay.
  • ❓ Чи є можливість повернути або обміняти товар Катушка для тримера ECHO Z5 M10xP1.25 LH (X047000332)?
  • У випадку, якщо товар не підійде вам за будь-якими характеристиками – згідно законодавства, ви можете повернути його протягом 14 днів. Обміну та поверненню підлягають товари, які: не мають механічних пошкоджень; не мають слідів неправильного монтажу чи експлуатації; мають дійсний гарантійний термін з продажу. Також врахуйте, що: поверненню та обміну не підлягають такі товарні групи: білизна (у тому числі постільна); зубні щітки (зокрема електричні); апарати для гоління (зокрема електричні); товари для новонароджених (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо).
  • ❓ Чи можливо купити товар Катушка для тримера ECHO Z5 M10xP1.25 LH (X047000332) в кредит або розстрочку?
  • В нашому магазині є можливість купівлі з оплатою частинами в банках "А-банк, 3 місяця"; "ПриватБанк, 3 місяця"; "Монобанк, 3 місяця"; 25 LH (X047000332) є можливість оформлення кредиту у банках "OTP банк, 10 місяців"; "Сенс Банк, 24 місяця";