В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Компресор автомобільний Stanley SXIF0101
Компресор автомобільний Stanley SXIF0101
Характеристики та опис Відгуки
2 499 грн/шт.
Ціна вказана з ПДВ
Купити Купити в 1 клік

Компресор автомобільний Stanley SXIF0101

Компресор автомобільний Stanley SXIF0101
Код товару: 310833
Код товару: 310833
Компресор автомобільний Stanley SXIF0101
Цифровий манометр, функція автоматичного відключення
Цена: 2 499 грн/шт. В наличии
2 499 грн/шт.
Ціна вказана з ПДВ
Купити
Купити в 1 клік
Купити в кредит
У зв'язку з високим завантаженням Call-центру просимо оформляти замовлення через корзину. Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення.

Всі характеристики
Швидка доставка
Нова пошта
Meest Express
Укрпошта
Delivery
Кур'єрська доставка по Києву та області
Самовивіз
Способи оплати
Оплата при отриманні
Оплата готівкою (при самовивозі)
Оплата карткою на сайті
Оплата на розрахунковий рахунок
Оплата частинами Оплата частинами - 0Оплата частинами - 1Оплата частинами - 2
Характеристики та опис
Відгуки
Бренд: Stanley
Тип: Автомобільний
Живлення: Порт USB
Тип компресора: Безмасляні
Напруга, В: 12
Наявність ресивера: Ні
Продуктивність, л/хв: 14
Вага, кг: 0,58
Комплектація: Голка для накачування м’ячів, шнур зарядки USB Type C, пластиковий перехідник, шнур зарядки від автомобіля 12В
Особливості: Цифровий манометр, функція автоматичного відключення
Артикул виробника: SXIF0101

Компактний автомобільний компресор і павербанк 2 в 1

Автомобільний компресор Stanley SXIF0101 - це сучасний портативний пристрій, що поєднує функції компресора і зовнішнього акумулятора. Модель створена для швидкого підкачування автомобільних шин, велосипедів, м’ячів і різних надувних виробів, а також може використовуватися для підзарядки смартфонів та інших гаджетів. Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі всього 0,58 кг компресор зручно зберігати в багажнику автомобіля, брати з собою в поїздки, на дачу або використовувати в повсякденній експлуатації. Пристрій працює від двох джерел живлення - вбудованого акумулятора ємністю 6000 мА/год або автомобільної мережі 12 В через прикурювач. Таке рішення робить компресор максимально універсальним і дозволяє використовувати його практично в будь-яких умовах. Продуктивність повітряного потоку становить 14,2 л/хв, чого достатньо для оперативного підкачування шин легкового автомобіля. Максимальний тиск досягає 10 бар, тому компресор підходить не тільки для автомобільних коліс, але й для велосипедних шин високого тиску. Однією з головних переваг моделі є цифровий манометр. Він відображає поточний тиск і дозволяє заздалегідь встановити необхідне значення. Після досягнення заданого рівня компресор автоматично вимикається, запобігаючи перекачуванню шин. Це особливо зручно для водіїв, які хочуть швидко і точно контролювати тиск без постійного спостереження за процесом.

Зручність використання та корисні функції

Компресор Stanley SXIF0101 оснащений вбудованою світлодіодною підсвіткою, яка полегшує використання пристрою вночі або в умовах поганого освітлення. Це особливо корисно в дорозі, при аварійній зупинці або в темний час доби. Міцний корпус розрахований на регулярне використання і добре підходить для мобільної експлуатації. Модель відрізняється хорошою автономністю. Одного заряду вбудованого акумулятора вистачає для підкачки до чотирьох автомобільних коліс розміром 195/55 R15 до тиску 2,48 бар або до 7,5 велосипедних коліс 700×28C до 8,27 бар. Така продуктивність робить пристрій зручним помічником як для автомобілістів, так і для любителів активного відпочинку. У комплект постачання входять голка для накачування м’ячів, пластиковий перехідник, кабель USB Type-C для зарядки і провід живлення від автомобільного прикурювача 12 В. Завдяки цьому компресор готовий до використання одразу після покупки. Компактність, автономність і широкий набір функцій роблять Stanley SXIF0101 відмінним вибором для повсякденного використання в автомобілі, подорожах і домашньому господарстві.


Схожі товари


Хіти продажів

Питання, що часто виникають про Компресор автомобільний Stanley SXIF0101:

  • ❓ Яка ціна товару Компресор автомобільний Stanley SXIF0101?
  • Ціна товару Компресор автомобільний Stanley SXIF0101 – 2 499 грн..
  • ❓ Які є варіанти доставки товару Компресор автомобільний Stanley SXIF0101?
  • Доставка поштовими перевізниками – по Україні; доставка нашою кур’єрською службою – по Києву. Ви також можете забрати товар самовивозом у містах Київ та Ірпінь.
  • ❓ Які є способи оплати товару Компресор автомобільний Stanley SXIF0101?
  • Цей товар можливо сплатити при отриманні; по повній або частковій передоплаті на розрахунковий рахунок; при оформленні замовлення на сайті можлива оплата через Приват24 або LiqPay.
  • ❓ Чи є можливість повернути або обміняти товар Компресор автомобільний Stanley SXIF0101?
  • У випадку, якщо товар не підійде вам за будь-якими характеристиками – згідно законодавства, ви можете повернути його протягом 14 днів. Обміну та поверненню підлягають товари, які: не мають механічних пошкоджень; не мають слідів неправильного монтажу чи експлуатації; мають дійсний гарантійний термін з продажу. Також врахуйте, що: поверненню та обміну не підлягають такі товарні групи: білизна (у тому числі постільна); зубні щітки (зокрема електричні); апарати для гоління (зокрема електричні); товари для новонароджених (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо).
  • ❓ Чи можливо купити товар Компресор автомобільний Stanley SXIF0101 в кредит або розстрочку?
  • В нашому магазині є можливість купівлі з оплатою частинами в банках "А-банк, 3 місяця"; "ПриватБанк, 3 місяця"; "Монобанк, 3 місяця"; Для товару Компресор автомобільний Stanley SXIF0101 є можливість оформлення кредиту у банках "OTP банк, 10 місяців"; "Сенс Банк, 24 місяця";